Pierwszaki w Teatrze Wielkim

Data: 30.04.2024 r., godz. 15.00    40

W dniu 25 kwietnia uczniowie z klasy 1b i 1d pojechali na wycieczkę do Teatru Wielkiego w Warszawie na spektakl pt. ,, Pinokio". To niezwykle barwne widowisko baletowe, pełne pięknych tańców, magii teatralnych obrazów, wywarło na dzieciach ogromne wrażenie. Już w drodze do Warszawy Pani przewodnik odkryła tajemnice kulis Teatru Wielkiego. Przygotowała dzieci do  spektaklu, opowiadając o idei powstania baletu.

Wcześniej uczniowie zwiedzili Muzeum Narodowe, gdzie poznali najpiękniejsze, wybrane dzieła mistrzów malarstwa polskiego i europejskiego.

Bogaty program wycieczki i późna pora sprawiły, że wracaliśmy zmęczeni, ale pełni niezapomnianych wrażeń.

Iwona Sawicka, Anna Dzięgielewska, Monika Karolak, Dorota Karpińska