Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu fotograficznego „Dobre chwile” – edycja wiosna.

Data: 30.04.2024 r., godz. 15.20    66

W poniedziałek  29 kwietnia  b.r. rozstrzygnięty został konkurs fotograficzny „Dobre chwile” – edycja wiosna, adresowany do uczniów edukacji wczesnoszkolnej. Wszyscy uczestnicy wykazali się kreatywnością oraz wrażliwością artystyczną. Pokazali, że fotografia to piękna pasja, którą warto rozwijać. Poniżej przedstawiamy listę laureatów:

I miejsce:  Aleksandra Bany kl. 2a

II miejsce:  Hanna Królikowska kl. 1b

III miejsce:  Zofia Milczarek  kl. 1d

Serdecznie gratulujemy laureatom!
Dyplomy i upominki zostaną wręczone na apelu podsumowującym II semestr nauki.
Dziękujemy wszystkim uczniom  za udział w konkursie.

Zachęcamy do dalszego eksperymentowania z fotografią i zapraszamy do udziału w konkursie „Dobre chwile” – edycja lato (szczegóły konkursu niebawem).

Życzymy udanych oraz wyjątkowych ujęć.
Marta Gregorczyk-Świstek, Anna Pniewska, Liliana Sieja, Monika Kosińska