Dzień Ziemi w klasach 4-8

Data: 01.05.2024 r., godz. 21.40    99
W dniu 29.04.2024r. w naszej szkole odbył się Dzień Ziemi. Pogoda sprzyjała wykonaniu wszystkich zaplanowanych aktywności.

Uczniowie klas 4, 5 i 6- tych sadzili kwiatki pod opieką p. Rokseli. Natomiast klasy 8 wykonywały drzewa z zawieszonymi jabłkami, na których umieszczono informacje i wskazówki jak dbać o środowisko. Wszystkie klasy wykonały wspaniałe i edukacyjne plakaty na tematy dotyczące: oszczędzania wody, recyklingu, segregacji śmieci, odnawialnych źródeł energii, roślin oraz pszczół.

Przedstawiciele klas 6 i 7 wzięli udział w ekologicznym quizie wiedzy wykonanym w aplikacji kahoot przez p. Wiśniewską. Po zmierzeniu się z 22 pytaniami, zostali wyłonieni mistrzowie ekologii:

1 miejsce - Hubert Sitek 7D

2 miejsce - Kacper Kozicki 7A

3 miejsce - Filip Golenia 7D

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom za udział w powyższych aktywnościach oraz wychowawcom i nauczycielom za zaangażowanie i wykonaną pracę.

Prace koordynowały: p. Sobieraj, p. Kołodziej-Wójcik, p. Plechawska, p. Pniewska , p. Roksela oraz p.Wiśniewska.