„RAZEM NA ŚWIĘTA” akcja MEN

Data: 10.12.2020 r., godz. 20.00    1064
Kolejny rok nauczyciele i uczniowie świetlicy przystąpili do akcji MEN „Razem na Święta”. Celem tej inicjatywy jest zachęcanie najmłodszych do niesienia pomocy innym, sprawiania im radości, wywołania uśmiechu na twarzy. Właśnie w okresie przedświątecznym możemy wesprzeć i pomóc osobom, które tego potrzebują. W tym roku wykonaliśmy kartki świąteczne dla dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, dla lekarzy i pielęgniarek, które każdego dnia starają się wywołać uśmiech u swoich podopiecznych oraz dla ratowników medycznych. Ze względu na epidemię nie mogliśmy tak jak w zeszłym roku dostarczyć ich osobiście, ale wiemy, że już dotarły do osób, które chcieliśmy obdarować.
Zdjęcia: J. Wróblewska, I. Koczara, M. Górska