Informacja dotycząca żywienia w Szkole Podstawowej nr 8 w Legionowie w roku szkolnym 2022/2023

Liczba odwiedzających: 2838

Zapisy na obiady uczniów, którzy już korzystali z żywienia w roku poprzednim i chcą kontynuować w bieżącym roku szkolnym, prosimy o potwierdzenie drogą mailową: sp8legionowo@e-stolowka.pl lub telefonicznie u intendenta tel. 22 774 59 50 wew. 134.

Zapisy na obiady nowych uczniów będą przyjmowane na podstawie karty zgłoszenia na obiady (do pobrania ze strony stołówki lub przy wejściu głównym szkoły).

Opłatę za obiady wnosimy wyłącznie na konto bankowe, po wcześniejszym ustaleniu z intendentem.

W tytule przelewu należy podać; obiady m-c, imię i nazwisko ucznia, obecną klasę.

Numer konta bankowego Santander Bank :

68 1090 1841 0000 0001 4148 8380

Z obiadów będą mogli korzystać wyłącznie uczniowie, zgłoszeni wcześniej do żywienia.

Prosimy o zwrot kart obiadowych i świetlicowych, które nie będą wykorzystane.

W związku rosnącymi cenami żywności, od miesiąca października cena obiadu ulegnie zmianie, informacja zostanie umieszczona na stronie internetowej szkoły.