Kawiarenka dla Martynki.

Data: 17.12.2019 r., godz. 18.00    1936
W dniach 27-28 listopada, w naszej szkole miało miejsce niezwykle „słodkie” wydarzenie. Uczniowie klasy 5a zorganizowali kawiarenkę z ciastami.

W dniach 27-28 listopada, w naszej szkole miało miejsce niezwykle „słodkie” wydarzenie. Uczniowie klasy 5a zorganizowali (z ogromną pomocą rodziców;) kawiarenkę z ciastami. Zebrane pieniądze miały wesprzeć podopieczną Fundacji AVALON, 10 letnią Martynkę Siemińską, która od czterech lat dzielnie walczy z guzem mózgu.

I tak też się stało! Odwiedziło nas wielu uczniów, dzięki czemu uzbieraliśmy kwotę 2541,6zł (z ponad 8000zł, potrzebnych na wózek, dostosowanych do potrzeb Martynki).

Ku naszej ogromnej radości, Martynka z mamą postanowiły nas odwiedzić i osobiście nam podziękować. Spotkanie z Małą Wojowniczką było dla nas niezwykłym przeżyciem. Nie sądziliśmy, że Martynka jest tak radosną i otwartą dziewczynką. Na jej słowa: „chciałabym się z wami przytulić”, cała klasa ruszyła w stronę dziewczynki.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcję. Bez Waszego wsparcia Martynka nie otrzymałaby takiego „prezentu” pod choinkę i nie moglibyśmy zobaczyć uśmiechu na jej twarzy.

Martynko, Tobie i Twoim bliskim życzymy siły, wytrwałości i dużo, dużo zdrowia.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Uczniowie klasy 5a z wychowawczynią