Zmiana adresu e-mail szkoły na: sekretariat@sp8.legionowo.pl, wszelką korespondencję prosimy kierować na nowy adres. Bieżący adres niedługo przestanie być aktywny i nie będą się mogli Państwo z nami skontaktować.

Data: 15.03.2024 r., godz. 11.30    Liczba odwiedzających: 139

Szanowni Państwo.

W celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa korespondencji elektronicznej (przesyłanych tą drogą danych – w tym danych osobowych) oraz sprzętu i systemów służących do komunikacji ze Szkołą, zmieniamy dotychczasowy sposób komunikacji ze szkołą.

Wszelką korespondencję związaną z dydaktyką i dotyczącą Państwa dzieci prosimy kierować za pośrednictwem kanału Wiadomości w dzienniku elektronicznym, natomiast pozostałą korespondencję, w zależności od rodzaju sprawy, na następujący adres:

sekretariat@sp8.legionowo.pl

Rodziców naszych uczniów prosimy o kontakt w sprawach indywidualnych dotyczących konkretnego ucznia na drodze wiadomości w dzienniku elektronicznym.

Pragniemy również zaznaczyć że szkoła jest w stanie zagwarantować bezpieczeństwo (stabilność i szczelność) jedynie swoich narzędzi komunikacyjnych, dlatego prosimy o korzystanie jedynie ze sprawdzonych i zweryfikowanych dostawców rozwiązań poczty elektronicznej oraz rozważne dobieranie treści korespondencji.

Uwaga adres poczty został zmieniony na sekretariat@sp8.legionowo.pl wszelką korespondencję prosimy kierować na nowy adres. Bieżący adres niedługo przestanie być aktywny i nie będą się mogli Państwo z nami skontaktować.